Головна

НТУ «ХПІ»

Інноваційний Кампус

Where education meets industryЗдобувай сучасну вищу освіту з нами!
Освітній процес
Навчання на реальних IT- проєктах

З 2019 року студенти IT-спеціальностей НТУ ХПІ мають можливість отримувати необхідні для роботи знання та навички, виконуючи реальні проєкти у рамках програми Інноваційний кампус.

Це — перший і наразі єдиний проєкт в Україні на базі державного вишу, який об’єднує IT-навчання, школу підприємництва та коворкінг.

Campus students picture
Play button Arrow презентація кампусу
Чому Інноваційний Кампус?

Серцем кампусу є унікальна освітня програма, розроблена командою українських IT-фахівців у співпраці з НТУ ХПІ. В її основі — навчальний фреймворк компанії Apple, Challenge Based Learning, а також технологія peer-to-peer (співпраця на рівних), що дозволяє студенту стати активним носієм знань замість викладача. Цікавим навчальний процес робить гейміфікація, а унікальним — можливість самостійно обирати траєкторію навчання та змінювати її.

Концепція програми — перехід від декларативної схеми навчання, основою якої є отримання знань, до проєктної схеми, спрямованої на надбання практичних навичок створення продуктів і систем. Це принципово нова система, яка забезпечує бакалаврську підготовку високого міжнародного рівня.

Campus students picture
Як стати учасником програми?

Щоб мати можливість навчатися в Інноваційному кампусі, потрібно обрати першим пріоритетом для вступу до ХПІ одну з освітніх програм (конкурсних пропозицій): програмне забезпечення інформаційних систем, комп’ютерні науки та інтелектуальні системи, інженерія програмного забезпечення, сучасне програмування, мобільні пристрої та комп’ютерні ігри. Шукайте позначку Інноваційний кампус.

Campus students picture
Helper catchword

Інноваційний кампус адаптовано під дистанційне навчання! Ефективно працюємо і у воєнний час.

Слава Україні! 🇺🇦